ממ"דים – פתרון בטיחותי ונחוץ במיוחד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כידוע לנו, אנו חיים למרבה הצער במרחב גיאוגרפי הדורש כוננות מתמדת למצב של עימות צבאי. כחלק ממצב זה, חשוב שברמת העורף נהיה מוכנים לכל תרחיש, בין אם מדובר במתקפות טילים או חשיפה לחומרים מסוכנים. מסיבות אלה ואחרות, דורש החוק הישראלי כחלק בלתי נפרד מקבלת טופס 4 לאישור הקמת בניין, להקצות בשטחים פרטיים ומסחריים כאחד מרחב מוגן – כמו ממ"דים או ממ"קים כנגד מתקפה צבאית או אסונות טבע מסוגים כאלה ואחרים.

בעת הקמת ממ"דים, חשוב להקפיד על כל הנהלים והדרישות שמציב פיקוד העורף כדי להבטיח את יעילותו של המרחב המוגן. לכן, חשוב שנותני השירות שלך יהיו בעלי ניסיון וידע מקצועי רב. המומחים של אר סיסטם פועלים שנים רבות בתחום הקמת ממ"דים ובמהלך פעילותם צברו ידע וניסיון רב המאפשרים להם לתת לך את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר תוך שימוש בציוד ובחומרים ברמה הגבוהה ביותר שישנה.

מה נדרש עבור ממ"דים תקניים?

בעת ביצוע הקמת הממ"דים, חשוב ביותר להקפיד על כך שתתבצע בדיקת מעבדה של הבטון על מנת לוודא כי הבטון בו נעשה שימוש לבניית שלד הממ"דים הינו בדרגת חוזק התואמת לדרישות פיקוד העורף. אנשי המקצוע של אר סיסטם מספקים את התקנת הדלתות והחלונות האטומים ומותאמים לדרישות פיקוד העורף כבר ברמת הקמת השלד על מנת להבטיח התאמה מרבית של הציוד לפתחי הממ"דים. במקרה של מרחבים מוגנים לבניינים ציבוריים, בשלב זה יסומנו גם מחיצות והפרדות שונות. לאחר השלמת הבנייה, חשוב מאוד לוודא כי החשמלאי שהתקין את תשתיות החשמל למרחב המוגן אטם היטב את תעלות החשמל על פי התקנים הנדרשים על ידי הג"א.

ציוד נלווה

החל משנת 2010, החמיר פיקוד העורף את דרישותיו וכעת מחויבים ממ"דים גם במערכת לסינון אוויר שבאמצעותה לא יהיה עוד צורך במסכות האב"כ במקרי חירום. מערכות סינון האוויר מספקות אוויר טרי ומסונן בממ"דים על ידי מערכות סינון מתקדמות ושסתומים הפולטים החוצה CO2 ומכניסים חמצן. אנו באר סיסטם מספקים מגוון מערכות לסינון אוויר לבית ולמוסדות באיכות הגבוהה ביותר וכמו כן מייצרים, משווקים ומתקינים שירותים כימיים למרחב המוגן, פתרונות שילוט למרחבים ציבוריים ומבצעים שיפוצים מתקדמים ברמה גבוהה למקלטים לבתים משותפים ולמבנים מוסדיים.

להקמת ממ"דים וכל הצרכים הנלווים – אר סיסטם לשירותך

אנו מעמדים לרשות לקוחותינו ידע מקצועי רב ויקר ערך אשר צברנו בשנים רבות של ניסיון תוך עבודה עם צוותים מוכשרים ומנוסים בעלי ידע רב. אנו דואגים להתעדכן באופן קבוע בטכנולוגיות המשתנות ללא הרף על מנת להבטיח לך את הפתרונות החדשניים והמתקדמים ביותר ולעמוד בדרישות המחמירות ביותר של מכון התקנים ושל פיקוד העורף אשר אנו עובדים תחת פיקוחו. בכל הקשור לביטחון, לא משחקים. חבל להתפשר על פחות מהטובים ביותר. על מנת להבטיח ממ"דים ברמה הגבוהה ביותר, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום.

WhatsApp chat

לקבלת יעוץ חינם מנציג שלנו השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Love-Mail.png

רוצה הצעת מחיר?

מלא את מספר הטלפון ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן