חלון ממ"ד דור חדש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

החל מינואר 2017 נכנסו לתוקף הנחיות חדשות של פיקוד העורף הנוגעות להתקנה של חלון ממ"ד. על פי ההנחיות, הופסק התקן שהיה נהוג עד לתאריך זה והוכנס תקן חדש הנוגע לחלון ממ"ד. התקן החדש מחייב התקנה של חלונות דור חדש בכל בנייה של בית חדש החל מהתאריך האמור. מהם חלונות ממ"ד דור חדש ומה זה אומר לגביכם? לפניכם כל מה שחשוב לדעת בנושא.

חלון ממ"ד דור חדש – מאפיינים, שיפורים ויתרונות

חלון ממ"ד בנוי מחלון מתכת המגן מפני רסיסים וחלון העשוי אלומיניום האטום נגד התקפות גזים. חלון ממ"ד דור חדש כולל שיפור שהינו חלון מתכת אטום מפני גזים. אם בעבר חלון הממ"ד היה חלון מתכת אשר נסגר כלפי פנים אולם אינו אטום לגזים, הרי שהוחלו בו שינויים לשיפור יכולת ויעילות האיטום. חלון האלומיניום הישן אשר נפתח כלפי פנים הינו אטום לגזים בעוד שבדור החדש חלון המתכת עצמו מספק איטום מפני גזים וחלון האלומיניום הינו חלון הזזה כנף אל כנף תקני. השינויים והשיפורים בתקן נובעים מכך שבעבר הייתה קיימת סכנה כי חלון האלומיניום ייפתח כלפי פנים ויפגע בראשו של מי מדיירי הבית. נוכח סכנה בטיחותית זו, הוחלט למגן את חלון המתכת מפני גזים, בעוד חלון האלומיניום הופך לחלון הזזה. בתים אשר נבנו טרם התאריך הנקוב המחייב החלת השינויים, נשארים עם סט הממ"ד הקודם ואין צורך להחליפו. גם חלונות הדור הישן הינם אטומים לגז ונחשבים לבטוחים לשימוש וזאת מלבד נתב הבטיחות אשר דגם הדור החדש בא לתקן.

מיגון ברמה גבוהה בשילוב של נוחות שימוש ואסתטיקה

בניית ממ"ד הינה בגדר חובה חוקית החלה על הקבלן במעמד הבנייה. ללא בנייה של ממ"ד תקני, הרי שהקבלן לא יוכל לקבל את האישורים הדרושים לו למבנה. ממ"ד הינו מרחב מוגן דירתי אשר נועד לספק הגנה במרחב הביתי וזאת ללא צורך לעשות שימוש בפתרונות חיצוניים דוגמת מקלטים או מרחבים מוגנים קומתיים. תקן חלון ממ"ד דור חדש מתייחס לסדרה של חלונות חדשניים אשר אושרו על ידי פיקוד העורף. החידוש בחלונות הדור החדש הינו כי בנוסף להגנה מהדף, חלון המתכת אטום מפני גזים. חלון ממ"ד דור חדש מספק מענה לקבלנים בשלב התכנון והבנייה הכולל פתרון חדשני ואיכותי המספק מיגון ברמה הגבוהה ביותר וזאת לצד נוחות השימוש והאסתטיקה המאפשרת לדיירי הבית לעצב את החדרים ללא מגבלות. חלון האלומיניום הפנימי מורכב על גבי מסילה והינו חלון כנף אל כנף השונה מהחלון הישן אשר היה נפתח 180ב – מעלות.

פתרונות חדשניים וציוד איכותי למרחב המוגן

חברת אר סיסטם מתמחה במתן פתרונות ייצור, שיווק והתקנה של ציוד למרחב המוגן. אנו בעלי ניסיון רב בתחום ויכולות מקצועיות המאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו מענה מקצועי ואיכותי בסטנדרטי המיגון הגבוהים ביותר. חברת אר סיסטם מוכרת על ידי פיקוד העורף ומכון התקנים ומספקת שירותי תמיכה ופתרונות חדשניים בעלי רמת ביצועים ואיכות טכנולוגית לקבלנים, חברות בנייה, אדריכלים ובונים פרטיים.

WhatsApp chat

לקבלת יעוץ חינם מנציג שלנו השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Love-Mail.png

רוצה הצעת מחיר?

מלא את מספר הטלפון ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן