דלת ממ"ד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כיום, לא ניתן לקבל היתר בנייה לכל סוג בניין ללא הקצאת שטח למרחב המוגן. החוק הישראלי מגדיר תנאי זה לאור הנחיות פיקוד העורף על מנת להבטיח את בטיחות הדיירים או משתמשי המתקן הציבורי במקרי אסונות טבע או מצב ביטחוני קיצוני ולספק מענה לכל תרחיש. בתכנון ממ"ד (מרחב מוגן דירתי) יש לקחת בחשבון מאפיינים רבים כמו איכות החומרים, אופן התקנת התשתיות ורמת הביצוע. כחלק מרמת הביצוע, התקנת דלת ממ"ד היא מאפיין חשוב ביותר שיש לוודא כי היא נעשית באורח המקצועי והאיכותי ביותר. אר סיסטם מספקת שירותי בינוי ותמיכה למרחבים מוגנים פרטיים ומוסדיים תוך שימוש בטכנולוגיות ושיטות בנייה חדשניות.

סוגי דלת ממ"ד

דלת ממ"ד מוגדרת כדלת מחוסמת בעלת מנגנוני נעילה מתקדמים ואפשרות לפתיחה בטוחה וקלה. הדלת מספקת אטימות מוגברת לעמידה בהדף התקפות טילים ולהגנה מפני נשק ביולוגי, כימי או אטומי. כמו כן, דלת מחוסמת המותאמת לממ"ד צריכה להיות בעלת חסינות גבוהה לחום ואש. אנו משתמשים בדלתות באיכות הגבוהה ביותר ובסטנדרטית המחמירים ביותר כדי להציע לך בטיחות מרבית.

התקנה איכותית של דלתות ממ"ד

ניתן לייצר דלת ממ"ד מפלדה או ברזל יצוק ואת הדלתות יש להתקין בפתח הממ"ד. על מנת לוודא את יעילותן מפני מתקפת טילים, פגיעת רסיסים או חשיפה לחומרים מסוכנים, חשוב מאוד לערוך בדיקות קפדניות לאטימות ולעמידה בפני הדף לפני התקנתה. אר סיסטם מבצעת בדיקות אטימות לדלת ממ"ד תוך שמירה על התקנים המחמירים ביותר כדי להבטיח איכות מרבית. כמו כן, הדלתות העונות לדרישות פיקוד העורף מותאמות עבור המרחב המוגן כבר בשלב השלד על מנת להבטיח התאמה מרבית ומדויקת למרחב להגנה מקסימלית. הדלת מורכבת על משקוף מגולוון המבטיח הגנה נוספת מפני הדף ולאטימות משופרת.

דלת ממ"ד לכל מטרה

מוסדות וארגונים שונים עשויים להיות בעלי צרכים שונים במרחב המוגן שלהם. מפתרונות סינון האוויר והתשתיות המותקנות במרחב ועד לדלת ועיצובה. ישנן דלתות המותאמות למוסדות רפואיים או חינוכיים, לשימוש כדלת חיצונית או פנימית. בבית הפרטי אנו עומדים בפני אתגר נוסף. אחרי הכל, כאשר מדובר בדלת פנימית נכנסים מעבר לשיקולי הפרקטיקה גם שיקולים של אסתטיקה. כאשר הבית כולו מעוצב בקפידה, דלת הממ"ד הכבדה עשויה לכער את הבית, לכן אנו מציעים מגוון דלתות עם עיצוב מותאם לבית הפרטי. דלתות הממ"ד יכולות להגיע עם גימור עץ או תריסים על מנת להשתלב בקו העיצובי של הבית וקיימת אפילו דלת ממ"ד עם מנגנון הזזה.

נשמח לספק לך שירות אמין ומקצועי

אנו פועלים במשך שנים רבות בתחום המרחבים המוגנים ומספקים שירותי ייצור, התקנה ושיווק של מוצרי איכות המבטיחים לך ולמשפחתך את הביטחון המרבי בביתך או בכל מוסד ציבורי. על מנת לוודא מעבר לכל ספק כי המבנה שלך ערוך לכל תרחיש, נשמח לקבל את פנייתך ולתת לך שירות ברמה הגבוהה ביותר.

WhatsApp chat

לקבלת יעוץ חינם מנציג שלנו השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

Love-Mail.png

רוצה הצעת מחיר?

מלא את מספר הטלפון ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן